Turistický a informační portál

Bílina

Za sportem a objevováním do sportovních zařízení

Plavecká hala

V Bílině najdeme několik sportovišť, která se využívají na různé druhy sportů. Zimní stadion patří převážně hokejistům, ale jeho ledovou plochu také využívá bílinský krasobruslařský oddíl a v neposlední řadě veřejnost na bruslení.

Krytý plavecký bazén slouží v zimních měsících veřejnosti. Nabízí plavecké dráhy, a také suchou a párovou saunu. Sportovní hala, která pro rozlišení dostala název Zelená, se řadí mezi multifunkční sportoviště. Široká veřejnost zde může provozovat jakýkoli halový sport. Nově opravenou Zelenou halu navštěvují různé sportovní kluby pro pravidelné tréninky i zájemci o tenis, badminton nebo nohejbal. V Tyršově zahradě se opět naplno obnovila novodobá tradice volejbalových turnajů.

Čipy Life is Skill jsou umístěné právě v těchto sportovištích. Plavecká hala, Zelená hala a Sportovní klub volejbalu se nacházejí v Žižkově údolí. Zimní stadion v Litoměřické ulici.

K zapojení do hry Life is Skill stačí mít mobilní telefon. Hráči hledají nejrůznější místa, kde jsou umístěné čipy, které se načítají. Na konci hry budou hráči vyhodnoceni, a kdo nasbíral nejvíce bodů, obdrží hodnotnou cenu. Do hry se registruje na stránkách www.lifeisskill.cz. Přes sekci Moje hra se vyplní přihlašovací formulář. Na stránkách Life is Skill je mapa, kde jsou vyznačená jednotlivá místa s čipy.
Vytvořeno 20.10.2021 11:52:26 | přečteno 606x | lada.hubackova
load