Turistický a informační portál

Bílina

Vyhlídka Kaňkov a jako bonus nalezení čipu Life is Skill

Kankov 7

Výhodou soutěže Life is Skill je možnost hledání čipů v přírodě. Další z čipů se nachází na místě, které je zajímavé už tím, že poskytuje nádherný výhled na Krušné hory a České středohoří.

Vyhlídku Kaňkov najdeme, jak již název napovídá u osady Kaňkov před obcí Braňany. Pokud se někdo rozhodne dojet na vyhlídku autem, je možnost parkování před osadou a následně sledovat červenou turistickou značku. Projde se částečně osadou, kde je odbočka na lesní cestu. Pro zdatnější turisty je možnost dojet k vyhlídce na kole nebo i pěšky. Cesta k samotné vyhlídce není vhodná pro kočárky ani invalidní vozíky.

K zapojení do hry Life is Skill stačí mít mobilní telefon. Hráči hledají nejrůznější místa, kde jsou umístěné čipy, které se načítají. Hra trvá od září do srpna. Na konci hry budou hráči vyhodnoceni, a kdo nasbíral nejvíce bodů, obdrží hodnotnou cenu. Do hry se registruje na stránkách www.lifeisskill.cz. Přes sekci Moje hra se vyplní přihlašovací formulář. Na stránkách Life is Skill je mapa, kde jsou vyznačená jednotlivá místa s čipy.

mapa kaňkov
Vytvořeno 25.5.2021 14:38:17 | přečteno 562x | lada.hubackova
load