Turistický a informační portál

Bílina

Půjčování knih a získání čipu najednou

IMG 8807

Knihy  začínají být mladou generací neprávem trochu opomíjené. Mají své kouzlo obzvlášť v době, kdy vše pohlcuje neosobní elektronika. Ale proč nespojit oblíbený mobil s knihou.

V Městské centrální knihovně v Bílině se totiž skrývají hned dva čipy Life is Skill. Jeden v dětském a druhý v dospělém oddělení.

Do knihovny se nemusí ale jen pro knihy, ale také na různá zajímavá setkání nebo besedy se zajímavými lidmi. Chodba centrální městské knihovny představuje různé výstavy se zajímavými náměty nebo je zde k dispozici veřejný internet, elektronické knihy a řada knižních novinek, kde si vybere opravdu každý.

K zapojení do hry Life is Skill stačí mít mobilní telefon. Hráči hledají nejrůznější místa, kde jsou umístěné čipy, které se načítají. Na konci hry budou hráči vyhodnoceni, a kdo nasbíral nejvíce bodů, obdrží hodnotnou cenu. Do hry se registruje na stránkách www.lifeisskill.cz. Přes sekci Moje hra se vyplní přihlašovací formulář. Na stránkách Life is Skill je mapa, kde jsou vyznačená jednotlivá místa s čipy. 


Vytvořeno 24.1.2022 15:39:17 | přečteno 435x | lada.hubackova
load