Turistický a informační portál

Bílina

Neseďte doma, poznávejte nová místa a vyhrajte

life

Life is Skill je nezisková organizace, která se zaměřuje na volnočasové aktivity dětí a mládeže ve školním věku. Hlavní náplní je motivovat děti k pohybovým aktivitám. Ty jsou zpravidla zakončené zajímavými odměnami.


Nejen děti se mohou zapojit do hry Life is Skill a stačí jen mít mobilní telefon. Hráči hledají nejrůznější místa, kde jsou umístěné čipy, které se načítají. Hra trvá od září do srpna. Na konci hry budou hráči vyhodnoceni, a kdo nasbíral nejvíce bodů, obdrží hodnotnou cenu. Do hry se registruje na stránkách www.lifeisskill.cz. Přes sekci Moje hra se vyplní přihlašovací formulář. Na stránkách Life is Skill je mapa, kde jsou vyznačená jednotlivá místa s čipy.

Jako první představíme přírodní lokalitu Bořeň. Čip je umístěný u paty Bořně a na vrcholu. Na Bořeň se dá jít prakticky po celý rok, akorát v zimním období je výstup o něco náročnější s ohledem na rozbředlý nebo zasněžený terén. Kromě ulovení čipu vede na vrchol Bořně naučná stezka, která provede návštěvníky geologickým vývojem této chráněné lokality.

V následujícím díle Vás seznámíme s další bílinskou lokalitou, kde můžete hledat čip.


mapa skill (1), obrázek se otevře v novém okněhttp://muj.lifeisskill.cz/
Vytvořeno 23.12.2020 9:31:20 | přečteno 813x | lada.hubackova
load