Turistický a informační portál

Bílina

Budoucnost řeky Bíliny je v rukou bílinských obyvatel

IMG_5689.JPG

Pokud máte nápad, jak vylepšit nábřeží řeky Bíliny, stačí vyplnit jednoduchý dotazník. Cílem dotazníku je zjistit, jak si představujete budoucnost nábřeží a okolí řeky Bíliny od vlakového nádraží až ke Kyselce.

Jak nábřeží a okolí řeky vnímáte a využíváte dnes a především, jak byste si přáli nábřeží a okolí řeky využívat do budoucna lépe a jinak. Kde vidíte problémy a dosud nevyužité příležitosti nábřeží a okolí řeky a jak si představujete jejich řešení. Prosíme Vás o otevřenost a nadhled při odpovídání na následující otázky. Zapojte své nápady, myšlenky a vize. Právě Vaše otevřenost a kreativita mohou vést ke zlepšení a změnám v zapojení řeky Bíliny a jejího okolí do života města. Z Vašich nápadů a námětů budeme vycházet při tvorbě koncepce revitalizace nábřeží řeky a budou sloužit pro účely rozvoje Bíliny.

Dotazník prosím vyplňte nejpozději do 3. září 2023 a odevzdejte do schránky na úřadě obce nebo můžete dotazník velmi jednoduše a rychle vyplnit elektronicky naskenováním QR kódu nebo na odkazu http://bit.ly/napady_reka_Bilina ODKAZ NA DOTAZNÍK NÁPADŮ Děkujeme za Váš čas a spolupráci.

Dotazník také lze vyplnit v papírové podobě v Informačním centru Bílina a vložit do připraveného boxu.

bit.ly_napady_reka_Bilina.png
Vytvořeno 2.8.2023 14:07:51 | přečteno 425x | lada.hubackova
load